NINA - OVARY CARE
Mám príznaky PCOS, no odkedy užívam Ovary Care, akné na mojej tvári konečne začalo miznúť.

Mám príznaky PCOS: hormonálne vyrážky a akné okolo úst, brady, krku, dekoltu a chrbta, mierne zvýšený rast ochlpenia okolo brady a hrudníka, dosť intenzívny PMS a nadváha, ktorej sa snažím zbaviť.

Mám rovnaký problém už niekoľko rokov. Intenzita príznakov mierne kolíše, no z dlhodobého hľadiska k zásadnej zmene nedochádza, bez ohľadu na to, či dodržiavam vyváženú stravu a vyhýbam sa mliečnym výrobkom alebo nie. Nikdy som nebrala antikoncepčné tabletky.

Po tomto všetkom som sa rozhodla vyskúšať vaše produkty, keďže som počula o dosť pozitívnych reakciách a pozitívnych výsledkoch. Objednala som si Ovary Care a po mesiaci užívania môžem povedať, že vidím menšie rozdiely s mojim hormonálnym akné.

Dokonca aj príznaky PMS sa mi zdajú miernejšie ako za posledné tri mesiace (tesne pred menštruáciou sa zvyčajne cítim unavená, citlivá, telo zaťažené do takej miery, že nemôžem byť fyzicky aktívna, citlivé prsia, kolaps imunity a napr. posledné dva mesiace v noci aj zimnica a horúčka).Tento mesiac sa niektoré z uvedených príznakov výrazne znížili.

Verím, že výsledky budú ešte lepšie, keď budem Ovary Care užívať dlhšie.

Nina

Odporúčame
background
3 Recenzie
Ovary Care
120 Kapsúl
Na sklade

/ Množstvo na 1 mesiac / 0,90€ na deň

Ovary Care obsahuje Myo-inozitol a Caronositol® (D-chiro-inozitol). Caronositol® je extrakt z plodov Rohovníka obyčajného s vysokým obsahom D-pinitolu. V kapsulách sa nachádza v pomere 40:1, ktorý je telu prirodzený.

Do kapsúl je tiež pridaný vitamín D a aktívna forma kyseliny listovej.

Prirodzene podporuje rovnováhu ženských hormónov, reguluje menštruačný cyklus a stará sa o zdravie vaječníkov (najmä pri PCO a PCOS) a ďalších ženských reprodukčných orgánov.

€27,00
Prečítajte si viac
VIVIEN - OVARY CARE
Mala som nepravidelnú menštruáciu a kožné problémy kvôli PCOS. Teraz som sa ich konečne zbavila!
ADRIANA - HER BIOTIC
Môj boj so zapáleným močovým mechúrom trval roky. Keď som prišla do menopauzy, situácia sa zhoršila. Skúšala som zápaly vy...
IVANA - HER BIOTIC
Roky ma trápil bakteriálny zápal močového mechúra. Lekári mi predpísali antibiotiká ale moje problémy akoby nemali konca k...