VIKTÓRIA - HER BIOTIC + OVARY CARE

Objavila som vaše produkty a rozhodla som sa dať Her Biotic kapsulám šancu. A dobre, že som im ju dala, pretože sú skvelé. Tri mesiace som nemala zápal, aj som menej nafúknutá.

Takmer 5 rokov som bojovala s tráviacimi ťažkosťami a kandidou. Len čo si doprajem trochu menej regulovanú stravu alebo idem do bazéna, preblém je tu. Vyskúšala som nespočetné množstvo krémov a liekov, no problémy sa stále opakovali.

Objavila som vaše produkty a rozhodla som sa dať Her Biotic kapsulám šancu. A dobre, že som im ju dala, pretože sú skvelé. Tri mesiace som nemala zápal, aj som menej nafúknutá.

Okrem tráviacich problémov som sa potýkala aj s nepravidelným menštruačným cyklom, keďže som pred rokom vysadila hormonálnu antikoncepciu. Ku kapsulám Her Biotic som pridala aj Ovary Care a som spokojná s výsledkami. Ďakujem!

Viktória

Odporúčame
background
Balíček Hormonálna a črevná rovnováha a zdravie reprodukčných orgánov 1x Her Biotic + 1x Ovary Care -10%
Na sklade
S dvomi formami inozitolu a kyseliny listovej a pridaným vitamínom D sa Ovary Care stará o rovnováhu hormónov, zdravie vaječníkov ako aj ostatných reprodukčných orgánov. Okrem toho ovplyvňuje zdravý vývoj plodu počas tehotenstva, ako aj vstrebávanie vápnika, čo má vplyv na zdravie kostí. Jeho pôsobenie je podporuje Her Biotic, mikrobiologické kultúry pre ženy, ktoré regulujú intímnu mikroflóru a zabraňujú intímnym zápalom. Okrem toho sa starajú o rovnováhu v črevách, čím zmierňujú zápal a poskytujú dodatočnú podporu pre rovnováhu ženských hormónov, najmä estrogénu.
€50,90 €45,81 Ušetríte €5,09
Prečítajte si viac
VIVIEN - OVARY CARE
Mala som nepravidelnú menštruáciu a kožné problémy kvôli PCOS. Teraz som sa ich konečne zbavila!
NINA - OVARY CARE
Mám príznaky PCOS, no odkedy užívam Ovary Care, akné na mojej tvári konečne začalo miznúť.
HANA - HER BIOTIC
Už dlhšie ma trápilo pálenie záhy a nadúvanie. V menopauze sa problémy ešte zhoršili. Odkedy beriem Her Biotic, mám viac r...