OBCHODNÝ MANAŽÉR
Petra Kordež
Človek je to, čo je. V dnešnej dobe plnej umelo vyrobených, nekvalitných potravín, plných zdraviu a okoliu škodlivých prísad si tím Carnium Botanicals uvedomuje, že vyvážená strava pozostávajúca z ekologicky pestovaných a lokálnych potravín je jedna z najdôležitejších praktík v živote každého človeka. Naše zdravie, zdravie našich detí, ako aj zdravie našej planéty, závisí vo veľkej miere od potravín, ktoré si dávame do tela a od spôsobu, akým sa pestujú potraviny, ktoré rastú na našej pôde, ktorá je našou matkou a naším domovom.

Krása, svieži a zdravý vzhľad tela a zdravý a pozitívny duch závisia od toho, čo do tela denne vkladáme. V predajni Carnium Botanicals máme za cieľ zlepšiť kvalitu života vás, našich zákazníkov a preto vyberáme kvalitné a ekologicky vyrábané suroviny z tých najlepších zdrojov na svete.
Bio Pak je rodinná firma
Produkty Carnium Botanicals sú vyrábané v rodinnej firme Bio Pak, kde sa staráme o kontrolovanú, technologicky vyspelú výrobu potravín a výživových doplnkov v sterilne čistom prostredí.