NATÁLIA + D-MANÓZA
Roky som trpela chronickými zápalmi močového mechúra. Potom som našla zázrak, ktorý sa volá D-manóza od spoločnosti Carnium Botanicals.

Prvú infekciu močového mechúra som mala už pred veľmi dlhou dobou. Roky som trpela chronickými zápalmi. Bolesti a neustála potreba chodiť na toaletu boli mojimi pravidelnými spoločníkmi. Samozrejme som sa snažila liečiť zápaly antibiotikami, ale stále sa vracali.

Potom som objavila D-manózu od spoločnosti Carnium Botanicals. Bolo mi jasné, že sa zázrak nestane zo dňa na deň, zvlášť keď som mala opakované zápaly tak dlho.

Spomínam si, že prvé dni nedošlo k žiadnym zmenám, ale nevzdávala som to. Po 10 dňoch som sa konečne prebudila po dlhom čase bez nepríjemných pocitov a tlaku v bruchu, ktorý moje zápaly vždy sprevádza. Pre mňa to bolo, ako by sa naozaj stal zázrak!

Pokiaľ má niekto problémy s močovým mechúrom, určite odporúčam D-manózu, naozaj pomáha.

Natália


Zdravé močové cesty
background
3 Recenzie
D-Manóza
90 Kapsúl
Na sklade

/ Množstvo na 30 dní / 0,70€ na deň

Dajte zbohom infekciám močových ciest! D-manóza je jednoduchý cukor, ktorý vám pomôže zbaviť sa otravných zápalov a infekcií „tam dole“.

D-manóza sa naviaže na baktériu E. coli a následne ju vypláchne z tela von, čím zabraňuje jej prilepeniu na stenu močového mechúra. Účinne predchádza infekciám močových ciest a tiež pomáha pri liečbe už vzniknutých.

€20,90
Prečítajte si viac
ADRIANA A BIO MORINGA
Pohoda je prvým krokom ku šťastiu!
HANA - HER BIOTIC
Už dlhšie ma trápilo pálenie záhy a nadúvanie. V menopauze sa problémy ešte zhoršili. Odkedy beriem Her Biotic, mám viac r...
EDUARD - NATURAL TESTO BOOST
Natural Testo Boost beriem niekoľko mesiacov.