HANA - HER BIOTIC
Už dlhšie ma trápilo pálenie záhy a nadúvanie. V menopauze sa problémy ešte zhoršili. Odkedy beriem Her Biotic, mám viac regulované trávenie a pálenie záhy ma už tak často netrápi.

Dlho som bojovala s pálením záhy a nafukovaním. S nástupom menopauzy boli problémy ešte výraznejšie.

Vyskúšala som veľa doplnkov stravy, ale z dlhodobého hľadiska mi nič neprišlo. Bola som ochotná vyskúšať všetko, len aby sa môj stav zlepšil.

Objednala som si Her Biotic, prvé zmeny som si všimla už po niekoľkých týždňoch užívania. Tabletky na pálenie záhy som už takmer nepotrebovala a zmizol aj pocit nafúknutého brucha. Cítim sa oveľa lepšie a hlavne som rada, že som konečne našla niečo, čo funguje. Vrelo odporúčam každej, ktorá má podobné problémy!

Hana

Odporúčame
background
143 Recenzie
Her Biotic
30 Kapsúl
Na sklade

/ Množstvo na 30 dní / 0,80€ na deň

Jedinečná zmes Her Biotic je vytvorená práve pre ženy a prekonávanie problémov, ktoré nás trápia.

V Her Biotic sme starostlivo namiešali 6 kmeňov, ktoré podporujú ženské zdravie a „zaháňajú“ ženské neduhy. Ukázalo sa, že probiotické kultúry obnovujú črevnú a vaginálnu mikroflóru a majú antimikrobiálnu aktivitu.

Produkt je určený pre mladé dievčatá aj zrelé ženy. 

 

Avšak nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Pre obdobie tehotenstva a dojčenia máme špeciálne vyvinutý produkt Natal Biotic (kliknite).

€23,90
Prečítajte si viac
MAJA - HER BIOTIC + BIO KURKUMA + BIO MORINGA
Nedávno som zistila že existuje niečo ako Moringa. Po týždňoch virózy som sa len ťažko spamätávala. Bola som ohromená všet...
IVANA - HER BIOTIC
Roky ma trápil bakteriálny zápal močového mechúra. Lekári mi predpísali antibiotiká ale moje problémy akoby nemali konca k...
LAURA - HER BIOTIC + BIO KURKUMA
Kvôli rúškam sa začali moje kožné problémy. Moja pleť sa zo dňa na deň zhoršovala. Skúšala som všetko, ale nič mi nepomohl...