MAJA - HER BIOTIC + BIO KURKUMA + BIO MORINGA
Nedávno som zistila že existuje niečo ako Moringa. Po týždňoch virózy som sa len ťažko spamätávala. Bola som ohromená všetkými jej pozitívnymi účinkami. Okrem Moringy je v mojej dennej rutine aj Her Biotic, Bio Kurkuma a občas D-manóza.

Dovoľte mi predstaviť mojich hrdinov z Carnium Botanicals: Her Biotic, Bio Kurkuma, Bio Moringa a občas D-Manóza. Moringu som spoznala len nedávno, keďže po niekoľkých týždňoch virózy sa mi ťažko vracalo späť do formy. Užívam ju sotva dva týždne, no pozorujem, že som o niečo menej unavená a moja pleť začala opäť naberať jas a je menej sivastá. O kúpe moringy ma presvedčil fakt, že obsahuje veľa antioxidantov a veľa vitamínu C. Keďže ma po obyčajnom vitamíne C často bolí brucho, rozhodla som sa pre Bio Moringu. Beriem ju ráno, hneď počas raňajok, 3 kapsuly každý deň. Bio Kurkumu užívam občas, hlavne kvôli občasným zápalom v kĺboch. Her Biotic je mojou stálicou už viac ako rok – robím si dvojmesačnú terapiu a potom si dám pauzu. Mám overené, že fungujú a nemenia sa.

Keď sa však veci zhoršia a mám pocit, že sa môže objaviť zápal močového mechúra, prichádza na pomoc D-manóza, ale to sa stáva veľmi zriedka, hlavne vďaka Her Biotic.

Odporúčame
background
2 Recenzie
Bio Moringa
180 Kapsúl
Na sklade

/ Množstvo na 30-60/ 0,73-0.37€ na deň

Moringu zaraďujeme medzi superpotraviny. Môže sa pochváliť mimoriadne vysokým obsahom živín. Podporuje pohodu a môže sa pochváliť aj dobrou podporou pri regulácii normálnej hladiny glukózy v krvi.

€21,90
Prečítajte si viac
DIANA - HER BIOTIC + FEMCARE
Her Biotic a FemCARE mi pomohli odstrániť problémy so zápalom a suchosťou intímnych častí.
ANNA - MENOWELL
Mala vážne problémy s hormónmi. Všetko mi to liezlo na nervy a ani menštruácia nebola pravidelná. Rozhodla som sa vyskúšať...
ILONA - HER BIOTIC A BIO ŽELATÍNOVÁ MACA
V minulosti som mala vždy silný PMS syndróm. Bola som veľmi emotívna a mala som veľa zmien nálad.