ANNA - MENOWELL
Mala vážne problémy s hormónmi. Všetko mi to liezlo na nervy a ani menštruácia nebola pravidelná. Rozhodla som sa vyskúšať Menowell a čoskoro som začala pozorovať prvé pozitívne výsledky.

Pred dobrými dvoma mesiacmi som začala užívať doplnok stravy MenoWELL. Produktom som veľmi nadšený a odporúčam ho aj ostatným.

Predtým, ako som ho začala užívať, som mala vážne problémy s hormónmi. Všetko mi liezlo na nervy a každá maličkosť mi dokázala pokaziť náladu. Bola som protivná na ostatných a aj sama sebe som si liezla na nervy. Menštruáciu som vždy dostala skôr trvala aj 10 dní. Občas neprišla vôbec. Keďže pracujem s deťmi so špeciálnymi potrebami, musela som niečo robiť a tak som na vašej stránke natrafila na produkt MenoWELL.

Po týždni užívania som už začal pozorovať prvé výsledky. Najprv sa zlepšil môj psychický stav. Veci, ktoré mi predtým liezli na nervy, sú už minulosťou a tiež sa mi ľahšie robí moja práca. Menštruácia sa mi ustálila a cyklus mám presne 28 dní a už ani zďaleka netrvá 10 dní. Počas menštruácie ma prestal bolieť hrudník. Výtok už nepozorujem. Tiež sa cítim lepšie, nie som taká unavená a mám viac energie. V noci som sa často budila a nemohla som zaspať. Teraz v noci spím.

 Produkt odporúčam tým, ktorí majú podobné problémy. Budem to ďalej usilovne brať.

Odporúčame
background
112 Recenzie
MenoWELL
60 Kapsúl
Na sklade

/ Množstvo na 30 dní / 0,43€ na deň

Prírodná bylinná zmes pre ženy, ktoré by chceli od menopauzy viac než len nepríjemné symptómy.

Pomáha zmierniť príznaky menopauzy, ako sú návaly tepla, potenie a podráždenosť a pomáha zlepšovať náladu.


€26,00
Prečítajte si viac
LUCIA A MENOWELL
Prešla som si predčasnou menopauzou a zápasila s veľmi nepríjemnými príznakmi. Od tej doby, čo beriem MenoWELL, sa cítim s...
KLÁRA A MENOWELL
Predtým ma trápili návaly tepla. Potom som objavila MenoWELL a všetko sa konečne obrátilo k lepšiemu.
MAJA - HER BIOTIC + BIO KURKUMA + BIO MORINGA
Nedávno som zistila že existuje niečo ako Moringa. Po týždňoch virózy som sa len ťažko spamätávala. Bola som ohromená všet...