ILONA - HER BIOTIC A BIO ŽELATÍNOVÁ MACA
V minulosti som mala vždy silný PMS syndróm. Bola som veľmi emotívna a mala som veľa zmien nálad.

Rada by som sa s vami podelila o skúsenosti s Her Biotic a Macou, ktoré užívam od septembra.

V minulosti som mala vždy silný PMS syndróm. Bola som veľmi emotívna a mala som veľa zmien nálad.

V priebehu rokov sa mi cyklus skrátil a ubral aj na pravidelnosti. Kamarátka mi poradila, aby som začala užívať kapsuly Her Biotic a Maca. Užívam ich od septembra a zmeny nálady sú badateľné.

Zlepšenie som zaznamenala najmä v posledných mesiacoch nakoľko menštruácia je konečne opäť pravidelná a trvá presne 5 dní. Najdôležitejšie pre mňa však je, že už nemám tie nepríjemné zmeny nálad, nevysvetliteľné vzplanutia a iné klasické predmenštruačné príznaky.

 Ilona

Odporúčame
background
Balíček Hormonálna rovnováha
Na sklade

Hormonálna rovnováha prináša pokojnú a bezbolestnú menštruáciu, návrat stratenej chuti na intímnosti, čisté myšlienky a veľa energie. Her Biotic probiotické kultúry obsahujú 6 kmeňov, ktoré sú vybrané tak, aby pomáhali pri špecifických ženských problémoch. Regulované hormóny dosiahnete s balením Bio Želatínovaná Maca. Je totižto superpotravinou pre hormonálnu rovnováhu, poskytuje lepšiu celkovú pohodu a menej „ženských problémov“. S týmto balíčkom sa tak postaráte o črevá a hormóny a ich rovnováhu.

 

€42,80 €38,52 Ušetríte €4,28
Prečítajte si viac
ADRIANA - HER BIOTIC
Môj boj so zapáleným močovým mechúrom trval roky. Keď som prišla do menopauzy, situácia sa zhoršila. Skúšala som zápaly vy...
ZUZANA A FEMCARE
Po pôrode sa vyskytli ťažkosti, ktoré som predtým nepoznala.
NINA - BIO ŽELATÍNOVÁ MACA
Macu som začala užívať, po tom ako som zistila, že pozitívne ovplyvňuje libido a zdravie u žien. Potom, čo som schudla pek...