TOMÁŠ CH. - NATURAL TESTO BOOST & BLACK GINGER EXTRACT
Rýchlo som si obľúbil toto našlapané prírodné combo Testo Boost a Black Ginger. Už po niekoľkých týždňoch som zaznamenal zvýšenie výkonnosti, regenerácie a energie.

Doplnky Carnium Botanicals na mňa urobili veľký dojem. Mám ich rád, pretože sú prírodné a vyrobené z veľmi kvalitných surovín.

Black Ginger extract, extrakt z čierneho zázvoru, zlepšuje krvný obeh. Obsahuje enzým, ktorý pomáha uvoľniť hladké svalstvo ciev, takže rozťahuje cievy a je skvelý ráno, pretože keď potom idem cvičiť, lepšie sa mi dýcha, pretože krv lepšie prúdi.

Testo Boost obsahuje minerály, vitamíny, aminokyseliny a bylinné extrakty a pôsobí na testosterón, najdôležitejší mužský hormón. Ovplyvňuje tvorbu červených krviniek, hustotu kostí, svalovú hmotu a je výborný na regeneráciu.

Aj keď som vyskúšal a používal prípravky s podobnými alebo rovnakými látkami, tu je vstrebávanie a kvalita podstatne vyššia.


Odporúčame
background
1 review
Balík pre silných a odolných mužov
Na sklade

Zlý krvný obeh je príznakom, ktorý sa vyskytuje z rôznych dôvodov. Jedna z hlavných príčin je spojená s búšením srdca a poklesom hlavného mužského hormónu. Testosterón je kľúčom k funkcii srdca! Preto sme vytvorili špeciálny balíček pozostávajúci z Black Ginger Extract a Natural Testo Boost, špičkových doplnkov stravy na báze bylín, vitamínov a minerálov, ktoré prirodzene stimulujú činnosť hlavného mužského hormónu, ktorý pomáha zvyšovať hladinu energie a výdrž. funkciu svalov a srdca a zlepšujú prekrvenie organizmu.

€52,90 €47,61 Ušetríte €5,29
Prečítajte si viac
EDUARD - NATURAL TESTO BOOST
Natural Testo Boost beriem niekoľko mesiacov.
PETER - BLACK GINGER EXTRACT A NATURAL TESTO BOOST
Teraz už riešim všetko, čo sa týka rodiny, práce, cvičenia s ľahkosťou a všetko mám pod kontrolou.
KLÁRA A ASHWAGANDHA
Ashwagandha je bylina z Indie, silný antioxidant s protizápalovými a relaxačnými vlastnosťami.