FRANTIŠKA - ASHWAGANDHA EXTRACT

Ashwagandha ma ukľudnila a pomohla mi lepšie spať.

Vždy som bola v strese, často nervózna z práce, starostlivosti o rodinu a deti. Kvôli všetkému stresu som často zle spala.

Na internete som videla reklamu na extrakt z Ashwagandhy od Carnium Botanicals. Objednala som si ho, ale nemala som žiadne špeciálne očakávania ani predstavu, ako veľmi mi tento produkt pomôže.

Teraz som už na druhom balení a po viac ako mesiaci užívania konečne prespím celú noc bez zobudenia. Teraz som oveľa menej podráždenejšia ako predtým. Odporúčam každému, je to naozaj fantastický produkt!

Františka


Odporúčame
background
12 Recenzie
Ashwagandha Extract
60 kapsúl
Na sklade

/ Množstvo na 30 dní / 0,70 na deň

Ashwagandha extrakt (KSM-66) s najvyššou koncentráciou a najlepšou biologickou dostupnosťou. Väčšina výskumov a klinických výskumov bola vykonaná práve na nej. Prispieva k optimálnym kognitívnym funkciám, pomáha udržiavať fyzickú a duševnú kapacitu v období únavy a vyčerpania.

€20,90
Prečítajte si viac
KLÁRA A ASHWAGANDHA
Ashwagandha je bylina z Indie, silný antioxidant s protizápalovými a relaxačnými vlastnosťami.
HANA - HER BIOTIC
Už dlhšie ma trápilo pálenie záhy a nadúvanie. V menopauze sa problémy ešte zhoršili. Odkedy beriem Her Biotic, mám viac r...
ANNA - MENOWELL
Mala vážne problémy s hormónmi. Všetko mi to liezlo na nervy a ani menštruácia nebola pravidelná. Rozhodla som sa vyskúšať...