FRANTIŠKA - MAGNESIUM COMPLEX

Magnezium Complex mi pomohol prekonať ťažké obdobie. Dnes som opäť oddýchnutá a plná energie.

Nie je to tak dávno, čo som prechádzala ťažkým životným obdobím. 

Úzkosť, stres, nespavosť, bolesti svalov, chronická únava - to všetko bolo súčasťou môjho každodenného života.

Večer som sa snažila zaspať, a keď som konečne zaspala, prišlo ráno. Zobudila som sa unavená, aj keď som spala celú noc.

Počas dňa som bol úplne vyčerpaná, bez energie a motivácie. Často som pociťovala úzkosť, vôbec som nedokázala upokojiť svoje myšlienky. Všetko to bola pre mňa nočná mora.

Potom som však objavila Magnesium Complex od Carnium Botanicals. Doplnok stravy pozostávajúci zo 6 aktívnych foriem magnézia a vitamínu B6.

Po niekoľkých týždňoch užívania som si všimla zmenu. Prvá vec, ktorá sa stala, bola, že som sa konečne dobre vyspala. Výsledkom bolo, že som sa ráno zobudila oddýchnutá a s množstvom energie. Všimla som si väčšie uvoľnenie svalov a zistila som tiež, že mám menej bolestivé menštruačné kŕče.

Magnezium Complex by som odporučila každému, kto má podobné problémy.

Františka

Odporúčame
background
1 Recenzie
Magnesium Complex
60 Kapsúl
Na sklade

/ Množstvo na 30 dní / 0,70€ na deň

Magnesium Complex šiestich aktívnych, kvalitných foriem magnézia (horčíka) s výbornou vstrebateľnosťou! Prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, prispieva k činnosti svalov, prispieva k uvoľňovaniu energie, prispieva k rovnováhe elektrolytov, prispieva k normálnej psychickej činnosti, prispieva k činnosti svalov a prispieva k udržaniu zdravých kostí.

€21,00
Prečítajte si viac
ANNA - MENOWELL
Mala vážne problémy s hormónmi. Všetko mi to liezlo na nervy a ani menštruácia nebola pravidelná. Rozhodla som sa vyskúšať...
ADRIANA - HER BIOTIC
Môj boj so zapáleným močovým mechúrom trval roky. Keď som prišla do menopauzy, situácia sa zhoršila. Skúšala som zápaly vy...
KLÁRA A ASHWAGANDHA
Ashwagandha je bylina z Indie, silný antioxidant s protizápalovými a relaxačnými vlastnosťami.