ADRIANA - MENOWELL

Rozhodla som sa s Vami podeliť o moju skúsenosť s MenoWELL.

Pred necelými dvoma rokmi po tom, ako mi začala vynechávať pravidelná menštruácia, mi po prehliadke lekár oznámil, že sa u mňa začala menopauza. Spočiatku som to brala ako holý fakt, nakoľko okrem nepravidelnej menštruácie, som nemala žiadny iný problém. No zhruba po polroku sa všetko začalo. Podráždenosť, únava, nespavosť, stavy úzkosti až depresia, obrovské problémy s trávením, nafúknuté bruško, plynatosť. Chvalabohu návaly tepla sa mi vyhýbali. A to všetko v psychicky vypätej dobe korona krízy. Vôbec mi vtedy nenapadlo, že toto všetko súvisí s menopauzou. Lekár Vám povie len o strate menštruácie, ponúkne hormonálnu liečbu a to je asi vcelku všetko. Nakoľko pre mňa je hormonálna liečba neprijateľná zo zdravotného rizika, začala som si sama hľadať dostupné informácie o menopauze, skúsenosti a pocity iných žien. Kúpila som si niekoľko v lekárňach dostupných voľnopredajných prípravkov na zmiernenie príznakov menopauzy, no bez výraznejšieho efektu. Strácala som chuť do života, bola som zlá a nepríjemná na svojich blízkych, nedokázala som to však ovládať, vôbec nič ma nebavilo, úplne som sa utiahla do seba, samozrejme pribrala pomerne dosť kíl, čo mi na psychike rozhodne nepridalo.

Až raz, ako som opäť hľadala ďalšie informácie, vyskočila mi na Facebooku reklama na Carnium Botanicals a MenoWell. Pri výrobku boli popísané všetky problémy žien, ktoré prechádzajú menopauzou a zrazu akoby som čítala o sebe. Takmer všetko sa stotožňovalo s tým, čím som si prechádzala. Neváhala som a už v ten deň som si objednala prvé balenie MenoWell a na odporúčanie aj Her Biotic. S obavami, ale aj s veľkou nádejou som začala prípravky pravidelne užívať a už zhruba po prvom týždni som začala pociťovať zmierňovanie príznakov. Ako prvé začala ustupovať podráždenosť a úzkosť, zlepšil sa mi spánok a zhruba po mesiaci ustúpili aj problémy s trávením a nafúknutým bruchom. Začala som sa opäť cítiť vo svojej koži, vrátila som sa k pravidelnému cvičeniu a pomaličky zhadzovať nabraté kilá. Pomaličky, krok po kroku. 

Teraz užívam MenoWell štvrtý mesiac a nedám naň dopustiť. Odporúčam ho všade naokolo každej mojej kamarátke alebo kolegyni, ktorá sa sťažuje na problémy spojené s menopauzou. Takže, Petra, ďakujem za skvelý, nenahraditeľný produkt. Naozaj pomáha a zlepšuje kvalitu života v náročnom období každej ženy.

Prajem veľa, veľa ďalších spokojných klientov,

Adriana B.

Odporúčame
background
102 Recenzie
MenoWELL
60 Kapsúl
Na sklade

/ Množstvo na 30 dní / 0,43€ na deň

Prírodná bylinná zmes pre ženy, ktoré by chceli od menopauzy viac než len nepríjemné symptómy.

Reguluje hormóny, znižuje návaly horúčav, znižuje riziko osteoporózy a zlepšuje tiež celkovú pohodu a náladu.

Menowell prirodzeným spôsobom eliminuje nepríjemné príznaky a pomôže vám cítiť sa znovu vo svojej koži dobre.

€26,00
Prečítajte si viac
ANNA - MENOWELL
Mala vážne problémy s hormónmi. Všetko mi to liezlo na nervy a ani menštruácia nebola pravidelná. Rozhodla som sa vyskúšať...
MONIKA S. A MENOWELL
JARMILA - MENOWELL
Počas menopauzy mi najviac zlej nálady spôsobovali návaly tepla. Odkedy užívam MenoWELL, prakticky som sa s nimi rozlúčila.