ALEXANDRA - FEMCARE

Mám 50 rokov a už niekoľko rokov trpím problémami spojenými s hydratáciou vrátane suchosti v intímnych partiách.

Mám 50 rokov a už niekoľko rokov trpím problémami spojenými s hydratáciou vrátane suchosti v intímnych partiách.

V súvislosti s týmto problémom, ktorý sa za posledný rok stal vyslovene nepríjemným, som žiaľ, márne hľadala vhodné riešenia. Nič nefungovalo, až sa jedného dňa náhodou objavila reklama na FemCARE. Zaujalo ma to, pretože podľa popisu produktu sa mi zdalo, že je to presne práve pre mňa. Po rôznych neúspešných pokusoch v minulosti som si povedala: „Skúsim to tiež, nikdy nevieš, čo môžem stratiť? Už som vyskúšala všetko možné."

Objednala som si 2 fľaštičky z ponuky a po prvom mesiaci užívania som začala pozorovať zlepšenia tak som si povedala "ok, pokračujem...niečo sa mení k lepšiemu".

Teraz beriem FemCARE pravidelne už pár mesiacov a konečne môžem povedať, že môj problém je preč. Celková hydratácia môjho tela sa zlepšila a čo sa týka mojej intímnej suchosti, je to len zlá spomienka.

Kvôli tomu som vyskúšala už aj iné produkty, ktoré sú tiež veľmi dobré.

Sortiment produktov je veľmi široký a pokrýva všetky problémy, ktoré žena môže mať. Bez váhania odporúčam Carnium Botanicals a ich produktovú radu.

Alexandra

Odporúčame
background
39 Recenzie
FemCARE
90 Kapsúl
Na sklade

/ Množstvo na 30 dní / 0,76€ na deň

Kapsuly FemCARE sú určené pre ženy, ktoré chcú podporovať prirodzenú vlhkosť v tele.

€22,90
Prečítajte si viac
TEREZA - FEMCARE
O FemCARE som sa dozvedela na sociálnych sieťach a po predchádzajúcich skúsenostiach s vašimi produktmi som neváhala ani c...
BARBARA A FEMCARE
Jedným z najnepríjemnejších príznakov menopauzy bola suchá pokožka na celom tele. Ale našťastie som našla prírodné riešeni...
ZUZANA A FEMCARE
Po pôrode sa vyskytli ťažkosti, ktoré som predtým nepoznala.