TEREZA - FEMCARE
O FemCARE som sa dozvedela na sociálnych sieťach a po predchádzajúcich skúsenostiach s vašimi produktmi som neváhala ani chvíľu a FemCARE objednala.

Minulý rok v marci som podstúpila operáciu očí. Odvtedy som mala problémy s ich suchosťou. Kvapala som si niekoľkokrát denne umelé slzy. Bez nich som už nedokázala fungovať, pretože sa mi počas niekoľkých hodín bez kvapkania suchosť očí premenila v šialenú bolesť hlavy. 

O FemCARE som sa dozvedela na sociálnych sieťach a po predchádzajúcich skúsenostiach s vašimi produktmi som neváhala ani chvíľu a FemCARE objednala. Počas prvého mesiaca som už pociťovala výsledky, nemusela som umelé slzy kvapkať tak často. Teraz, zhruba po 6 týždňoch, nekvapkám umelé slzy už vôbec, takže môžem tento produkt odporučiť každému, kto má tento problém. 

Carnium Botanicals som si naozaj zamilovala a som spokojná zatiaľ s každým produktom, ktorý som vyskúšala. Ďakujem. 

Tereza

Odporúčame
background
31 Recenzie
FemCARE
90 Kapsúl
Na sklade

/ Množstvo na 30 dní / 0,76€ na deň

Prírodná zmes rastlinných extraktov podporuje optimálnu hydratáciu slizníc a zároveň podporuje hormonálnu rovnováhu. FemCARE napomáha zmierňovať problémy so suchými očami, ústami, pokožkou, či vagínou. Zbavte sa nepríjemného pocitu suchosti, svrbenia a znížte riziko zápalu.

€22,90
Prečítajte si viac
ZUZANA A FEMCARE
Po pôrode sa vyskytli ťažkosti, ktoré som predtým nepoznala.
ASENA - HER BIOTIC + FEMCARE
Mala som chronické problémy s premnoženou vaginálnou kandidou. S pomocou kapsúl Her Biotic a FemCARE som zlepšila kvalitu ...
BARBARA A FEMCARE
Jedným z najnepríjemnejších príznakov menopauzy bola suchá pokožka na celom tele. Ale našťastie som našla prírodné riešeni...