Eva Decastelo - Her Biotic, Premium Shape a Celluvital
Absolútnou jednotkou je za mňa Her Biotic - v skratke: ich najpredávanejší produkt, desaťtisíce predaných kusov mesačne, taký malý zázrak na ženské problémy.

„Mám neuveriteľné šťastie nielen na ľudí vo svojom okolí, ale aj na spolupráce, ktoré za a) robia radosť mne aj vám, za b) pomáhajú so zdravým životným štýlom a za c) sú to veci, ktoré naozaj používam a som s nimi spokojná . Už 2 mesiace testujem prvé 3 produkty od Carnium Botanicals a budem veľmi rada, ak ich vyskúšate tiež.

💙 Absolútnou jednotkou je za mňa Her Biotic - v skratke: ich najpredávanejší produkt, desaťtisíce predaných kusov mesačne, taký malý zázrak na ženské problémy. 

💙 Ďalším vyskúšaným produktom je Premium Shape - určite pozrite na webové stránky a prečítajte si kompletné informácie, tu len kúsoček pre predstavu: takto silnú a komplexnú receptúru zrýchľujúcu a upravujúcu metabolizmus (a s tým upravujúcu spaľovanie tukov i chuť do jedla) nikde na trhu nenájde. Garcinia Cambogia, ktorú používajú, obsahuje až 95% HCA, pričom konkurenčné produkty jej obsahujú iba okolo 60%! 

💙 A posledný kúsok je ideálny pomocník v boji proti celulitíde - Celluvital: kapsule, kombinujú prírodné výťažky tých najsilnejších a najúčinnejších antioxidantov v kombinácii s minerálmi, ktoré poskytujú bezkonkurenčnú podporu pri ich pôsobení.”Odporúčame
background
132 Recenzie
Her Biotic
30 Kapsúl
Na sklade

/ Množstvo na 30 dní / 0,80€ na deň

Jedinečná zmes Her Biotic je vytvorená práve pre ženy a prekonávanie problémov, ktoré nás trápia.

V Her Biotic sme starostlivo namiešali 6 kmeňov, ktoré podporujú ženské zdravie a „zaháňajú“ ženské neduhy. Ukázalo sa, že probiotické kultúry obnovujú črevnú a vaginálnu mikroflóru a majú antimikrobiálnu aktivitu.

Produkt je určený pre mladé dievčatá aj zrelé ženy. 

 

Avšak nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Pre obdobie tehotenstva a dojčenia máme špeciálne vyvinutý produkt Natal Biotic (kliknite).

€23,90
Prečítajte si viac
PETRA - HER BIOTIC
 Naozaj nemám slov, chce sa mi plakať, keď viem, že som s vašimi tabletkami vyriešila vaginálne problémy, všetko je super ❤️
GRÉTA - HER BIOTIC
S infekciami močového mechúra bojujem už viac ako 25 rokov a teraz som konečne našla riešenie, ktoré vyriešilo moje problé...
KLAUDIA A CELLUVITAL
Celluvital sa ku mne dostal ako na zavolanie. Pomohol mi zmenšiť celulitídu aj oxidačný stres.