KLAUDIA A CELLUVITAL
Celluvital sa ku mne dostal ako na zavolanie. Pomohol mi zmenšiť celulitídu aj oxidačný stres.

Uvedomujem si, že nikto nie je dokonalý – okrem prírody. Svoje telo som prijala už dávno, ale čo je pre mňa veľmi dôležité je fakt, aby bolo moje telo zdravé a fit. Uvedomujem si, že rýchle tempo a nezdravá strava, v dňoch keď si nestíham pripravovať zdravé jedlo,moje telo vníma ako veľký stres.

Ale posledné roky som v starostlivosti o seba naozaj dôsledná a vďaka čomu sa vo výsledku cítim výborne. Okrem iného mi v tom pomáha Celluvital, ktorý je mojou oporou v boji proti celulitíde.

Viem, že ju má každá a je správne, že sa akceptujeme také, aké sme. Avšak pravdou je, že celulitída nie je zdravý stav tela a preto som sa jej začala viac venovať. Tento rok ma zachránil Celluvital, ktorý obsahuje silný antioxidant SOD. Ten má preukázateľne pozitívny vplyv na redukciu celulitídy, keďže hrá kľúčovú úlohu v prevencii oxidačného stresu. Znižuje tiež poškodenie pokožky spôsobené voľnými radikálmi.

Celluvital rozhodne zostáva mojím pravidelným spoločníkom.

Klaudia


Pre zníženie celulitídy odporúčame
background
3 Recenzie
Celluvital
60 Kapsúl
Na sklade

/ Množstvo na 30 dní/ 0,86€ na deň

Pre ženy, ktoré chcú hladkú, tónovanú a zdravú pokožku! Celluvital je zmes antioxidantov, ktorá chráni pokožku pred poškodením slnkom, pomáha udržiavať zdravú pokožku, prispieva k udržaniu normálneho spojivového tkaniva a chráni bunky pred oxidačným stresom.

€25,90
Prečítajte si viac
NIKA - CELLUVITAL
Odkedy beriem Celluvital kapsuly, všimla som si, že pokožka na mojej tvári je tonizovanejšia, odolnejšia a pružnejšia. Pom...
IVANA - HER BIOTIC
Roky ma trápil bakteriálny zápal močového mechúra. Lekári mi predpísali antibiotiká ale moje problémy akoby nemali konca k...
KLÁRA A ASHWAGANDHA
Ashwagandha je bylina z Indie, silný antioxidant s protizápalovými a relaxačnými vlastnosťami.