KARINA - HER BIOTIC + MACA

Her Biotic od kedy používam, výrazne sa mi zlepšila pleť, používam ho už 3 mesiace. Maca je neskutočná superpotravina. Po vysadení kávy mi pomohla skoncovať s neustálou únavou. Taktiež si na sebe všímam zlepšenie sústredenia, koncentrácie a taktiež hormonálnej rovnováhy. 

Problémy s akné má nejedná žena v mojom okolí, sama si tým prechádzam. Sú horšie mesiace sú aj lepšie. Ale už dlhodobo som si všimla, že krémy a mastičky nezaberajú, tak som začala problém riešiť zvnútra. Upravila som si stravu a začala brať HER Biotic. Po troch mesiacoch užívania HER BIOTIC je na pleti viditelnejší rozdiel. A taktiež sa cítim lepšie. 

Zvykla som mávať veľké bolesti pred menštruáciou. A v kombinácii s Macou bolesť skoro nevnímam. Maca je neskutočná superpotravina. Po vysadení kávy mi pomohla skoncovať s neustálou únavou. Taktiež si na sebe všímam zlepšenie sústredenia, koncentrácie a taktiež hormonálnej rovnováhy. 

Karina Kováčiková

Odporúčame
background
Balíček Hormonálna rovnováha
Na sklade

Hormonálna rovnováha prináša pokojnú a bezbolestnú menštruáciu, návrat stratenej chuti na intímnosti, čisté myšlienky a veľa energie. Her Biotic probiotické kultúry obsahujú 6 kmeňov, ktoré sú vybrané tak, aby pomáhali pri špecifických ženských problémoch. Regulované hormóny dosiahnete s balením Bio Želatínovaná Maca. Je totižto superpotravinou pre hormonálnu rovnováhu, poskytuje lepšiu celkovú pohodu a menej „ženských problémov“. S týmto balíčkom sa tak postaráte o črevá a hormóny a ich rovnováhu.

 

€42,80 €38,52 Ušetríte €4,28
Prečítajte si viac
HANA - HER BIOTIC
Už dlhšie ma trápilo pálenie záhy a nadúvanie. V menopauze sa problémy ešte zhoršili. Odkedy beriem Her Biotic, mám viac r...
ILONA - HER BIOTIC A BIO ŽELATÍNOVÁ MACA
V minulosti som mala vždy silný PMS syndróm. Bola som veľmi emotívna a mala som veľa zmien nálad.
NINA - BIO ŽELATÍNOVÁ MACA
Macu som začala užívať, po tom ako som zistila, že pozitívne ovplyvňuje libido a zdravie u žien. Potom, čo som schudla pek...