KLAUDIA A VEGAN COLLAGEN BOOSTER
Vegan Collagen Booster je mojím spoločníkom už viac ako 3 roky. Stará sa o zdravie mojich vlasov a nechtov, regeneráciu črevnej sliznice a zdravie kostí.

„Čas, ktorý venujem starostlivosti o seba a svoje zdravie, je pre mňa veľmi cenný, preto si starostlivo vyberám doplnky stravy, ktoré zaraďujem do svojho každodenného života.

Jedným z mojich pravidelných spoločníkov už viac ako tri roky je Vegan Collagen Booster, ktorý stimuluje telo k tvorbe vlastného kolagénu, ktorý mu je najprirodzenejší. To je dôležité nielen pre lesklú a hladkú pleť, či dlhé a husté vlasy.

Užívam ho z viacerých dôvodov, ale najväčšie zlepšenie som zaznamenala na kvalite vlasov a nechtov a na zdraví črevnej sliznice. Beriem ho aj pre zdravé a pevné kosti. Keď som mala problémy s vypadávaním vlasov kvôli hormónom, bol to práve Vegan Collagen Booster, ktorý mi pomohol, aby vlasy znova rástli a boli opäť husté.

Starostlivosť o zdravie je pre mňa prioritou, takže Vegan Collagen Booster zostane aj naďalej povinnou súčasťou môjho života.”

Klaudia 


Odporúčame
background
2 reviews
Vegan Collagen Booster
60 Kapsúl
Na sklade

/ Množstvo na 30 dní/ 0,87€ na deň

Vegan Collagen Booster je produkt, ktorého inovatívne riešenie stimuluje tvorbu vášho vlastného kolagénu a prvé účinky zaznamenáte už po 14 dňoch.

Skladá sa z vegánskych stavebných kameňov, medzi nimi hviezdia ceramidy, ktoré prirodzene hydratujú pokožku a zvyšujú produkciu kolagénu. Kolagén pôsobí priaznivo pri udržiavaní pevnosti a pružnosti pokožky.

€26,00
Prečítajte si viac
ADRIANA - HER BIOTIC
Môj boj so zapáleným močovým mechúrom trval roky. Keď som prišla do menopauzy, situácia sa zhoršila. Skúšala som zápaly vy...
DIANA - HER BIOTIC + FEMCARE
Her Biotic a FemCARE mi pomohli odstrániť problémy so zápalom a suchosťou intímnych častí.
GRÉTA - HER BIOTIC
S infekciami močového mechúra bojujem už viac ako 25 rokov a teraz som konečne našla riešenie, ktoré vyriešilo moje problé...