LENKA - HER BIOTIC

Pol roka som sa trápila s problémami “tam dole”, kým som nezačala užívať Her Biotic. Moje problémy konečne prestali!

Pol roka som mala problém s pálením a svrbením "tam dole". Asi 3 mesiace po sebe som brala antibiotika, ale pomohli vždy len na pár dní. Bol to začarovaný kruh, z ktorého som sa nevedela dostať.

O Her Biotic som vedela už dlho, videla som ho na sociálnych sieťach, ale bola som skeptická. Nakoniec som si ho predsa len objednala a ľutovala som, že som to neurobila už skôr. Pretože už prvé dni som cítila úľavu, a teraz po mesiaci problémy zmizli. Som veľmi spokojná a s radosťou tento produkt odporúčam!

Lenka


Odporúčame
background
132 Recenzie
Her Biotic
30 Kapsúl
Na sklade

/ Množstvo na 30 dní / 0,80€ na deň

Jedinečná zmes Her Biotic je vytvorená práve pre ženy a prekonávanie problémov, ktoré nás trápia.

V Her Biotic sme starostlivo namiešali 6 kmeňov, ktoré podporujú ženské zdravie a „zaháňajú“ ženské neduhy. Ukázalo sa, že probiotické kultúry obnovujú črevnú a vaginálnu mikroflóru a majú antimikrobiálnu aktivitu.

Produkt je určený pre mladé dievčatá aj zrelé ženy. 

 

Avšak nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Pre obdobie tehotenstva a dojčenia máme špeciálne vyvinutý produkt Natal Biotic (kliknite).

€23,90
Prečítajte si viac
GRÉTA - HER BIOTIC
S infekciami močového mechúra bojujem už viac ako 25 rokov a teraz som konečne našla riešenie, ktoré vyriešilo moje problé...
PERLA - HER BIOTIC
Kapsule Her Biotic podporujú moje zdravie už vyše roka. Odvtedy je môj život oveľa jednoduchší! Bolesti od intímnych zápal...
ILONA - HER BIOTIC A BIO ŽELATÍNOVÁ MACA
V minulosti som mala vždy silný PMS syndróm. Bola som veľmi emotívna a mala som veľa zmien nálad.