NATAŠA - HER BIOTIC
Teraz po určitom čase užívania týchto probiotík už nie som napätá, bruško je citeľne menšie,

Som nesmierne šťastná, že som práve dostala novú zásielku probiotík. Vlastne len včera som vyprázdnila posledné balenie. Tento produkt mi pred časom odporučila kamarátka. Hovorili sme o tom, že viditeľne stratila bruško. Povedala som jej, že moje brucho je vždy napnuté, tvrdé a veľmi guľaté. A nech mi povie, ako sa ho zbavila. V ten istý deň sme mi cez internet objednali prvé balenia. Teraz po určitom čase užívania týchto probiotík už nie som napätá, bruško je citeľne menšie, menštruácia nie je taká ťažká, poklesol výskyt výtokov a naozaj si myslím, že mám viac energie. 


Keďže by som si tento stav rada udržala a samozrejme sa zbavila bruška, rozhodla som sa v užívaní týchto doplnkov pokračovať. Pretože až teraz si uvedomujem, že nič sa nezmení samé od seba. Samotný stav by sa sám od seba naozaj nezlepšil. Viem, že som príliš dlho čakala na rozhodnutie zmeniť sa a teraz sa nevzdám. Ďakujem vám a mojej kamarátke .


Nataša

Nataša si ho nevie vynachváliť, pomôcť môže aj vám
background
132 Recenzie
Her Biotic
30 Kapsúl
Na sklade

/ Množstvo na 30 dní / 0,80€ na deň

Jedinečná zmes Her Biotic je vytvorená práve pre ženy a prekonávanie problémov, ktoré nás trápia.

V Her Biotic sme starostlivo namiešali 6 kmeňov, ktoré podporujú ženské zdravie a „zaháňajú“ ženské neduhy. Ukázalo sa, že probiotické kultúry obnovujú črevnú a vaginálnu mikroflóru a majú antimikrobiálnu aktivitu.

Produkt je určený pre mladé dievčatá aj zrelé ženy. 

 

Avšak nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Pre obdobie tehotenstva a dojčenia máme špeciálne vyvinutý produkt Natal Biotic (kliknite).

€23,90
Prečítajte si viac
HANA - HER BIOTIC
Už dlhšie ma trápilo pálenie záhy a nadúvanie. V menopauze sa problémy ešte zhoršili. Odkedy beriem Her Biotic, mám viac r...
DIANA - HER BIOTIC + FEMCARE
Her Biotic a FemCARE mi pomohli odstrániť problémy so zápalom a suchosťou intímnych častí.
IVANA - HER BIOTIC
Roky ma trápil bakteriálny zápal močového mechúra. Lekári mi predpísali antibiotiká ale moje problémy akoby nemali konca k...