ROXANA - HER BIOTIC

Počas menštruácie som mávala vždy neskutočne silné bolesti. Po mnohých rokoch sú preč, vďaka Her Biotic!

Dlhé roky som každý mesiac počas menštruácie trpela. Vždy ma čakalo niekoľko za sebou idúcich dní plných strašných kŕčov, migrén a hnačky. Bola som z toho všetkého už “chorá” a veľmi unavená. Žiadala som lekárov, aby mi pomohli, ale nebrali ma vážne. Bolo to také zlé, že som musela ísť každý mesiac na nemocenskú.

Vyskúšala som všetko; vyhrievacie vankúšiky, tabletky proti bolesti na predpis, bylinkové čaje, odpočívanie v možných aj nemožných polohách, ale nič to nemenilo. Nemohla som ale takto pokračovať.

Na Facebooku som videla reklamu na Her Biotic, ktorá by mala tento problém vyriešiť. Účinky som začala pociťovať už po 3 týždňoch! Nemohla som tomu uveriť - bolo to ako stať sa novým človekom! Moje príznaky sú konečne preč. Po dlhých rokoch, aj počas mojich dní, zvládam svoje každodenné povinnosti s ľahkosťou. Vďaka Bohu, že som toto objavila, naozaj odporúčam!

Roxana


Odporúčame
background
129 Recenzie
Her Biotic
30 Kapsúl
Na sklade

/ Množstvo na 30 dní / 0,80€ na deň

Jedinečná zmes Her Biotic je vytvorená práve pre ženy a prekonávanie problémov, ktoré nás trápia.

V Her Biotic sme starostlivo namiešali 6 kmeňov, ktoré podporujú ženské zdravie a „zaháňajú“ ženské neduhy. Ukázalo sa, že probiotické kultúry obnovujú črevnú a vaginálnu mikroflóru a majú antimikrobiálnu aktivitu.

Produkt je určený pre mladé dievčatá aj zrelé ženy. 

 

Avšak nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Pre obdobie tehotenstva a dojčenia máme špeciálne vyvinutý produkt Natal Biotic (kliknite).

€23,90
Prečítajte si viac
HANA - HER BIOTIC
Už dlhšie ma trápilo pálenie záhy a nadúvanie. V menopauze sa problémy ešte zhoršili. Odkedy beriem Her Biotic, mám viac r...
ASENA - HER BIOTIC + FEMCARE
Mala som chronické problémy s premnoženou vaginálnou kandidou. S pomocou kapsúl Her Biotic a FemCARE som zlepšila kvalitu ...
IVANA - HER BIOTIC
Roky ma trápil bakteriálny zápal močového mechúra. Lekári mi predpísali antibiotiká ale moje problémy akoby nemali konca k...