ŠTEFKA A HER BIOTIC
Her Biotic mi pomohol k pravidelnejšiemu tráveniu a zlepšil sa aj môj intímny zdravotný stav.

Už dlhšiu dobu ma trápia gynekologické problémy a často aj tráviace ťažkosti. Skúšala som ich utlmiť rôznymi probiotikami z lekárne, ale žiadne zvláštne zlepšenie nenastalo.

Váš produkt Her Biotic kapsuly som si všimla na Facebooku. Zaujalo ma zloženie. Páčilo sa mi, že ste k probiotikám pridali brusnice a D-manózu. Viem, že táto kombinácia má pozitívny vplyv na zdravie močových ciest, ktoré sa často spájajú s gynekologickými problémami.

S Her Biotic kapsulami som veľmi spokojná. Moje trávenie je veľmi dobré a tiež cítim, že sa zlepšil môj intímny stav a zdravie močových ciest. Moje telo je teraz v rovnováhe, bez zápalu. Vrelo odporúčam tieto kapsuly!

Štefka


Odporúčame
background
132 Recenzie
Her Biotic
30 Kapsúl
Na sklade

/ Množstvo na 30 dní / 0,80€ na deň

Jedinečná zmes Her Biotic je vytvorená práve pre ženy a prekonávanie problémov, ktoré nás trápia.

V Her Biotic sme starostlivo namiešali 6 kmeňov, ktoré podporujú ženské zdravie a „zaháňajú“ ženské neduhy. Ukázalo sa, že probiotické kultúry obnovujú črevnú a vaginálnu mikroflóru a majú antimikrobiálnu aktivitu.

Produkt je určený pre mladé dievčatá aj zrelé ženy. 

 

Avšak nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Pre obdobie tehotenstva a dojčenia máme špeciálne vyvinutý produkt Natal Biotic (kliknite).

€23,90
Prečítajte si viac
ALENKA - FEMCARE + HER BIOTIC + BIO MORINGA
Keď som Vaše produkty našla na internete a rozhodla som sa ich vyskúšať.
ZUZANA - FEMCARE A HER BIOTIC
Nedávno, som na internete našla produkty od Carnium botanicals.Hned ma zaujal popis o produktoch a nielen o nich samých, a...
PERLA - HER BIOTIC
Kapsule Her Biotic podporujú moje zdravie už vyše roka. Odvtedy je môj život oveľa jednoduchší! Bolesti od intímnych zápal...