VALENTÍNA - HER BIOTIC

Dlhé roky som trpela ťažkosťami s kandidózou. Nevedela som sa ich zbaviť, kým som nevyskúšala kapsuly Her Biotic.

Dlhé roky som trpela ťažkosťami s kandidou, ktoré sa vyskytovali veľmi často.

Najprv som postupovala podľa pokynov gynekológa, ktorý mi predpísal intímne lieky vo forme krémov alebo globúl. Počas liečby a hneď po liečbe problémy na krátky čas ustúpili, no po čase som bola opäť na začiatku.

Pri druhom tehotenstve sa mi opäť objavili problémy s kandidou, pôrodné asistentky v pôrodnici mi navrhli diétu a výživové doplnky - aj tak som sa toho nezbavila.

Nedávno som na Facebooku našla reklamu na váš produkt Her Biotic. Bola som skeptická, pretože som neverila, že by mi to mohlo pomôcť, ale čítala som samé pozitívne komentáre. Po dlhom zvažovaní som si ho kúpila a teraz som naozaj prekvapená... pretože funguje! Kandida je preč!

Som veľmi šťastná! Ďakujem Carnium Botanicals!

Valentína

Odporúčame
background
132 Recenzie
Her Biotic
30 Kapsúl
Na sklade

/ Množstvo na 30 dní / 0,80€ na deň

Jedinečná zmes Her Biotic je vytvorená práve pre ženy a prekonávanie problémov, ktoré nás trápia.

V Her Biotic sme starostlivo namiešali 6 kmeňov, ktoré podporujú ženské zdravie a „zaháňajú“ ženské neduhy. Ukázalo sa, že probiotické kultúry obnovujú črevnú a vaginálnu mikroflóru a majú antimikrobiálnu aktivitu.

Produkt je určený pre mladé dievčatá aj zrelé ženy. 

 

Avšak nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Pre obdobie tehotenstva a dojčenia máme špeciálne vyvinutý produkt Natal Biotic (kliknite).

€23,90
Prečítajte si viac
HANA - HER BIOTIC
Už dlhšie ma trápilo pálenie záhy a nadúvanie. V menopauze sa problémy ešte zhoršili. Odkedy beriem Her Biotic, mám viac r...
DIANA - HER BIOTIC + FEMCARE
Her Biotic a FemCARE mi pomohli odstrániť problémy so zápalom a suchosťou intímnych častí.
LAURA - HER BIOTIC + BIO KURKUMA
Kvôli rúškam sa začali moje kožné problémy. Moja pleť sa zo dňa na deň zhoršovala. Skúšala som všetko, ale nič mi nepomohl...