ANDREA - UNIBIOTIC SACCHAROMYCES BOULARDII
Pred 6 rokmi som začala pociťovať bolesti brucha, ktoré sa neustále vracali, a boli sprevádzané hnačkami. Spočiatku som si myslela, že sa jedná o vírusovú črevnú infekciu, ale príznaky trvali viac ako mesiac. Moja lekárka ma okamžite poslal na krvné testy a kolonoskopiu. Raz som od známej počula o probiotikách UNIBIOTIC, tak som sa rozhodla ich vyskúšať. Kúpila som si prvú krabičku a začala som užívať 2 kapsule večer pred spaním. Po mesiaci som začala pozorovať zlepšenie.

Pred 6 rokmi som začala pociťovať bolesti brucha, ktoré sa neustále vracali, a boli sprevádzané hnačkami. Spočiatku som si myslela, že sa jedná o vírusovú črevnú infekciu, ale príznaky trvali viac ako mesiac. Moja lekárka ma okamžite poslal na krvné testy a kolonoskopiu.

Potom šok! Stanovenie diagnózy: Ulcerózna pankolitída. Išla som domov s množstvom liekov, ktoré mi spočiatku pomáhali, ale po 3-4 rokoch začal ich účinok klesať. Pred rokom sa moja choroba výrazne zhoršila a dostala som sa do nemocnice. Moje telo bolo vyčerpané hnačkami a neustálou potrebou ísť „na veľkú“, kde sa v stolici objavovalo aj dosť krvi. Doktor mi oznámil, že moje črevo je vo veľmi zlom stave.

Raz som od známej počula o probiotikách UNIBIOTIC, tak som sa rozhodla ich vyskúšať. Kúpila som si prvú krabičku a začala som užívať 2 kapsule večer pred spaním. Po mesiaci som začala pozorovať zlepšenie. 

V stolici bolo menej krvi, na toaletu jsem chodila len 3–4 krát denne. Bola som veľmi šťastná, že som konečne mohla žiť o niečo normálnejší život. Pokračovala som v užíváni probiotík a po 2 mesiacoch sa stal zázrak! Hnačka a nutkanie ísť na veľkú potrebu ustúpili o 90 %. A krv v stolici, tá zmizla na 100 %. Neuveriteľné!!!

Po 1 roku boja so zhoršeným stavom choroby sa cítim opäť zdravá. Po probiotikách UNIBIOTIC sa moje črevo vracia do normálu, takže operácia nebude nutná.

Odporúčame
background
Unibiotic Saccharomyces Boulardii
30 Kapsúl
Na sklade

/ Množstvo na 30 dní / 0,76€ na deň

Unibiotic Saccharomyces Boulardii je profesionálna zmes mikrobiologických kultúr a fruktooligosacharidov FS2-60, ktoré zahŕňajú oligosacharidy a rastlinný inulín. Kombinácia dobrých baktérií a potravy pre mikrobiologické kultúry zaisťuje efektívnu obnovu črevnej mikroflóry.

Unibiotic sa môže pochváliť s 6,5 miliardami kultúr na kapsulu.

€22,90
Prečítajte si viac
LENKA- UNIBIOTIC SACCHAROMYCES BOULARDII
Mám dosť zdravotných problémov, ktoré sa tiež podpísali na mojom trávení. Odkedy užívam Unibiotic, moje trávenie je konečn...
MAJA - HER BIOTIC + BIO KURKUMA + BIO MORINGA
Nedávno som zistila že existuje niečo ako Moringa. Po týždňoch virózy som sa len ťažko spamätávala. Bola som ohromená všet...
GRÉTA - HER BIOTIC
S infekciami močového mechúra bojujem už viac ako 25 rokov a teraz som konečne našla riešenie, ktoré vyriešilo moje problé...