FRANCESCA - HER BIOTIC

Riešila som nerovnováhu intímnej flóry a neustále opakujúce sa infekcie, no s Her Biotic som svoje problémy konečne vyriešila.

Mám 25 rokov a nikdy som nemala problémy “tam dole”. Až som zrazu začala dostávať infekcie, ktoré neboli vážne, ale boli veľmi nepríjemné. Opakovali sa celý rok.

Vyskúšala som všetko: krémy, antibiotiká aj doplnky výživy. Žiadny z týchto produktov neodstránil problém natrvalo. Už som si začínala myslieť, že musím odstrániť príčinu mojich problémov.

Objavila som stránku o Her Biotic kapsulách a tá ma presvedčila, aby som si objednala svoj balíček. Kapsuly Her Biotic užívam už vyše mesiaca a vidím veľké zlepšenie. Určite ho budem brať aj naďalej, pretože verím, že to môže byť už len lepšie.

Francesca

Odporúčame
background
132 Recenzie
Her Biotic
30 Kapsúl
Na sklade

/ Množstvo na 30 dní / 0,80€ na deň

Jedinečná zmes Her Biotic je vytvorená práve pre ženy a prekonávanie problémov, ktoré nás trápia.

V Her Biotic sme starostlivo namiešali 6 kmeňov, ktoré podporujú ženské zdravie a „zaháňajú“ ženské neduhy. Ukázalo sa, že probiotické kultúry obnovujú črevnú a vaginálnu mikroflóru a majú antimikrobiálnu aktivitu.

Produkt je určený pre mladé dievčatá aj zrelé ženy. 

 

Avšak nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Pre obdobie tehotenstva a dojčenia máme špeciálne vyvinutý produkt Natal Biotic (kliknite).

€23,90
Prečítajte si viac
GRÉTA - HER BIOTIC
S infekciami močového mechúra bojujem už viac ako 25 rokov a teraz som konečne našla riešenie, ktoré vyriešilo moje problé...
LENKA - HER BIOTIC
Pol roka som sa trápila s problémami “tam dole”, kým som nezačala užívať Her Biotic. Moje problémy konečne prestali!
ILONA - HER BIOTIC A BIO ŽELATÍNOVÁ MACA
V minulosti som mala vždy silný PMS syndróm. Bola som veľmi emotívna a mala som veľa zmien nálad.