KATARÍNA - KIDS BIOTIC

Katarína mala dobré skúsenosti s našimi probiotikami pre dospelých a tak zvolila pre svoje deti našu detskú variantu Kids Biotic a nevie si ich vynachváliť. Takúto krásnu správu nám poslala.

Vaše probiotika užívaju obe dcérky 2 r a 4 r. Užívajú ich hlavne na podporu imunity. Predtým sme užívali od inej značky cmúľave a neboli moc účinné. Keďže som mala dobrú skúsenosť s Vašimi Her Biotic a tiež manžel s probiotikami od Vás, zvolila som aj detské pre nich. 

Sme spokojní, baby ich prijali hned bez problémov. Mladšej ich miešam do ovocného pyré a staršej ich v troche ovocnej šťavy rozmiešam. Krásne ich vypijú alebo zjedia. Balenie je praktické aj odmerka k nemu. Páči sa mi, že obsahujú aj vitamín C takže nemusím riešiť dalšie vitamíny. 

Od Vás momentálne užívam aj Macu a užívam ju teraz cca týžďen a veľmi sa mi uľavilo hlavne od PMS. Žiadne šialené chute alebo zbytočná precitlivelosť. 

Určite by som chcela vyskúšať ešte kolagén od Vás 😌 

Pekný deň

Katarína B.


Odporúčame
background
Kids Biotic
100 g
Na sklade

/ Množstvo na 20 dní / 0,80€ na deň

Kids Biotic sú vybrané probiotické kultúry ušité špeciálne pre deti. Okrem mikrobiologických kultúr obsahujú aj vitamín C, ktorý pomáha posilňovať imunitný systém a dobré psychické funkcie.


€15,90
Prečítajte si viac
ILONA - HER BIOTIC A BIO ŽELATÍNOVÁ MACA
V minulosti som mala vždy silný PMS syndróm. Bola som veľmi emotívna a mala som veľa zmien nálad.
URŠULA - KIDS BIOTIC
Prvýkrát som sa stala mamou pred 5 rokmi. V tom čase nebolo na trhu veľa probiotík pre deti. Kids Biotic sme testovali a z...
NINA - BIO ŽELATÍNOVÁ MACA
Macu som začala užívať, po tom ako som zistila, že pozitívne ovplyvňuje libido a zdravie u žien. Potom, čo som schudla pek...