NIVES - HER BIOTIC
Iba cvičenie a zdravá strava nestačia, pokiaľ črevá nefungujú optimálne. Her Biotic, jedinečná zmes mikrobiologických kultúr pre ženy, ktorú beriem aj  ja sama, a odporúčam ho aj svojim klientkám, keď vidím, že aj napriek tréningu a upravenému jedálničku stále neprichádzajú ich vytúžené zmeny postavy.

Iba cvičenie a zdravá strava nestačia, pokiaľ črevá nefungujú optimálne. Her Biotic, jedinečná zmes mikrobiologických kultúr pre ženy, ktorú beriem aj  ja sama, a odporúčam ju aj svojim klientkám, keď vidím, že aj napriek tréningu a upravenému jedálničku stále neprichádzajú vytúžené zmeny ich postavy.

Pokiaľ črevo nie je zdravé, potom nemôže absorbovať živiny správne. To následne vedie k celému radu rozličných nepríjemností.

A aj keď sa cítime úplne v poriadku, nezabúdajme na seba. Sama absolvujem probiotickú kúru raz ročne, po dobu jedného mesiaca. Touto formou sa o seba starám preventívne.

Mám určité návyky a triky, ktoré dodržiavam k udržaniu svojho zdravia. Ľudia však majú obvykle mylné predstavy, že nepotrebujú žiadnu špeciálnu starostlivosť ani pomoc pri udržiavaní svojej postavy a zdravia. Ja si však hovorím, že moje telo a zdravie sú odrazom práve toho ako sa oň pravidelne a kvalitne starám.

Odporúčame
background
120 Recenzie
Her Biotic
30 Kapsúl
Na sklade

/ Množstvo na 30 dní / 0,80€ na deň

Jedinečná zmes Her Biotic je vytvorená práve pre ženy a prekonávanie problémov, ktoré nás trápia.

V Her Biotic sme starostlivo namiešali 6 kmeňov, ktoré podporujú ženské zdravie a „zaháňajú“ ženské neduhy. Ukázalo sa, že probiotické kultúry obnovujú črevnú a vaginálnu mikroflóru a majú antimikrobiálnu aktivitu.

Produkt je určený pre mladé dievčatá aj zrelé ženy. 

 

Avšak nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Pre obdobie tehotenstva a dojčenia máme špeciálne vyvinutý produkt Natal Biotic (kliknite).

€23,90
Prečítajte si viac
GRÉTA - HER BIOTIC
S infekciami močového mechúra bojujem už viac ako 25 rokov a teraz som konečne našla riešenie, ktoré vyriešilo moje problé...
IVANA - HER BIOTIC
Roky ma trápil bakteriálny zápal močového mechúra. Lekári mi predpísali antibiotiká ale moje problémy akoby nemali konca k...
MAJA - HER BIOTIC + BIO KURKUMA + BIO MORINGA
Nedávno som zistila že existuje niečo ako Moringa. Po týždňoch virózy som sa len ťažko spamätávala. Bola som ohromená všet...